+48 603 114 514

Referencje

quote
quote
enelmed_logo

Współpraca z firmą WOJS zawsze odbywa się w atmosferze empatii oraz pomocy. Pracownicy wykazują dużą chęć współpracy w realizacji powierzonych zadań, są terminowi i zaangażowani a przy tym jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie. [...] Firma współpracuje z nami w zakresie transportu nie tylko mebli ruchomych, ale również sprzętu medycznego, który jest bardzo wymagający w obsłudze oraz delikatny w przewozie.

Tomasz Rudny, Dyrektor ds. Administracji
Czytaj całość
quote
quote
ABE-IPS_logo

Firma WOJS wykonała dla nas przeprowadzkę 60 stanowisk biura […]. W skład usługi wchodziła również przeprowadzka magazynu, tj. 200 palet z książkami, które pracownicy WOJS pomogli nam spakować. […] Przeprowadzka naszej firmy odbyła się terminowo i rzetelnie. Stały i dobry kontakt z kierownictwem firmy WOJS pozwalał na uwzględnienie wszystkich naszych sugestii.

Marcin Gabriel, prokurent w firmie ABE-IPS Sp. z o.o.
Czytaj całość
quote
quote
PolMotRail_logo

[…] Pracownicy firmy WOJS wykazali się profesjonalizmem, starannością, elastycznością i zrozumieniem dla potrzeb zleceniodawcy. […] Polecam firmę WOJS jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji usług przeprowadzkowych i transportowych.

Jacek Haft-Szatyński, członek zarządu firmy Pol-Mot Rail Sp. z o.o.
Czytaj całość
quote
quote
WarPolinfo_logo

Firma WOJS wykonywała dla nas przeprowadzkę do naszej nowej siedziby w Sokołowie. W działaniu pracowników firmy WOJS było widać pełen profesjonalizm. […] Wykazali się dużą starannością, dbałością o szczegóły, dużą elastycznością i zrozumieniem dla zleceniodawcy.

Michał Nowicki, prezes zarządu firmy WarPol.Info Sp. z o.o.
Czytaj całość
quote
quote
diprocon_logo

Pracowników firmy WOJS charakteryzuje pozytywne podejście do klienta, bardzo dobra organizacja pracy, staranność w pakowaniu, zabezpieczaniu i transporcie powierzonego mienia. […] Są sprawni, rzetelni, kulturalni i życzliwi, służący swoją pomocą i pomysłami. […] Pragnę polecić usługi firmy WOJS z rekomendacją najwyższego poziomu i profesjonalizmu.

Rafał Kicka, dyrektor generalny firmy Diprocon Sp. z o.o.
Czytaj całość
quote
quote
Italimport_logo

Przeprowadzka rozpoczęła się punktualnie oraz zakończyła się szybko i sprawnie. [...] Pracownicy firmy WOJS dołożyli starań, aby cały dobytek firmy dotarł bezpiecznie do naszej nowej siedziby. [...] Polecam firmę WOJS wszystkim przyszłym klientom jako uczciwego oraz profesjonalnego wykonawcę przeprowadzek.

Renata Madejska, prezes zarządu firmy Italimport Sp. z o.o.
Czytaj całość